| Productnaam | undercounter harder |
|---|---|
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C voor een koelkast |
| Volume | 250 liter |
| Kracht | 320W |
| Koeltype | ventilatie-koeling / ventilatorkoeling koelkast |
| Productnaam | Muur Opgezette Ijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 2500L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 3000*1000*2100mm |
| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |
| Productnaam | kabinet van de 4 deur het Dubbele temperatuur |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*2000mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃/-12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 550W |
| Volume | 1000L de commerciële Diepvriezer van de Roestvrij staalijskast |
| Productnaam | Gebogen van de de Delicatessenwinkelvertoning van het Glasvlees Koelkast 2M |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 8 ℃ materiaal van de supermarktkoeling |
| Volume | 150L |
| Koeltype | de koelingsmateriaal van de ventilator koelsupermarkt |
| Comprssor | PANASONIC |
| Productnaam | Het Eilanddiepvriezer van het diepvriezer Bevroren Voedsel |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ het materiaal van de supermarktkoeling |
| Koeltype | de koelingsmateriaal van de ventilator koelsupermarkt |
| Comprssor | Tecumseh |
| Koelmiddel | R404a |
| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |
| Productnaam | verticale koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 600*800*2000MM |
| Temperatuur | 0~ 10°C |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | Verticale koelkast voor commerciële doeleinden van 450 liter |
| Productgrootte | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Macht | 800W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | diepvriezer van de 3 deur de rechte vertoning |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -20 ℃ |
| Macht | 110W |
| Volume | 1500L |
| Deurtype | drie laagglas met het verwarmen van film |