| Naam van het product | Tafel voor salade |
|---|---|
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C |
| Volume | 250 liter |
| Kracht | 280W |
| Koeltype | rechtstreekse koeling / ventilatorkoeling |
| Productnaam | Diepvriezer van de de Deurvertoning van het supermarkt de Verticale Glas |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ |
| Volume | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Productgrootte | 2500*1000*2100mm |
| Productgrootte | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 760w |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 950W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 760w |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 800W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 900w |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | Ijskast van de pizza Prep Lijst |
|---|---|
| Productgrootte | 900*700*980mm |
| Deuraantal | 2 PCs |
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Productnaam | undercounter harder |
|---|---|
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C voor een koelkast |
| Volume | 250 liter |
| Kracht | 480 W |
| Koeltype | ventilatie-koeling / ventilatorkoeling koelkast |
| Productnaam | rechte koelkast |
|---|---|
| Grootte van het product | 1200*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 280L glazen koelkast met deur |