| Product Name | koelkast onder de toonbank |
|---|---|
| Grootte van het product | 1800*800*800 mm |
| temperatuur | +2~ +10°C |
| Koeltype | Geventileerde / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Productnaam | undercounter harder |
|---|---|
| temperatuur | +2 ~ +8 °C voor een koelkast |
| Volume | 250 liter |
| Vermogen | 400 W |
| Koeltype | Ventilatorkoeling |
| Productnaam | koelkast onder de toonbank |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*800*800 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koeltype | Geventileerde / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Productnaam | koelkast onder de toonbank |
|---|---|
| Productgrootte | 1400*750*570 mm |
| Temperatuur | 0 ~ 5°C |
| Koeltype | Geventileerde / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Productnaam | undercounter harder |
|---|---|
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C voor een koelkast |
| Volume | 250 liter |
| Kracht | 480 W |
| Koeltype | ventilatie-koeling / ventilatorkoeling koelkast |
| Productnaam | undercounter harder |
|---|---|
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C voor een koelkast |
| Volume | 250 liter |
| Kracht | 480 W |
| Koeltype | ventilatie-koeling / ventilatorkoeling koelkast |
| Productnaam | undercounter harder |
|---|---|
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C voor een koelkast |
| Volume | 250 liter |
| Kracht | 320W |
| Koeltype | ventilatie-koeling / ventilatorkoeling koelkast |
| product name | Undercounter Chiller |
|---|---|
| temperature | +2 ~ +8 ℃ for Undercounter Chiller |
| Volume | 450L |
| Power | 380W |
| Cooling type | ventilized cooling / fan cooling refrigeraton |
| Productnaam | koelkast onder de toonbank |
|---|---|
| Grootte van het product | 1800*800*1240 mm |
| Temperatuur | 0 ~ 10°C |
| Koeltype | Geventileerde / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Naam van het product | koelkast onder de toonbank |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*600*800+50 mm |
| Temperatuur | 0 ~ 5°C |
| Koeltype | Geventileerde / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |