| Productnaam | Het Materiaal van de supermarktkoeling Open Refrigrator |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 2250L |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 5000*980*2100mm |
| Productnaam | eilanddiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| Koelmiddel | R404a |
| Type | Luchtkoeler |
| Productnaam | borstdiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | SECOP |
| Koelmiddel | 290 |
| Kleur | Witte Donkergrijs |
| Productnaam | Delicatessenwinkel en Zuivelmerchandiser |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1450L |
| Macht | 4550W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | Merchandiser van multi-dek Open Zuivelgevallen |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Comprssor | PANASONIC |
| Type | Luchtkoeler |
| klimaattype | N-ST |
| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |
| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |
| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |
| Productnaam | Het Eilanddiepvriezer van het diepvriezer Bevroren Voedsel |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ het materiaal van de supermarktkoeling |
| Koeltype | de koelingsmateriaal van de ventilator koelsupermarkt |
| Comprssor | Tecumseh |
| Koelmiddel | R404a |
| Productnaam | Delicatessenwinkelijskast met Opslag |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 8 ℃ het materiaal van de supermarktkoeling |
| Koeltype | de koelingsmateriaal van de ventilator koelsupermarkt |
| Comprssor | PANASONIC |
| Voorglas | gesloten of geopend |