| Productnaam | enige deur rechte diepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 300W |
| Volume | 500L |
| Afmeting | 600*800*2000mm |
| Productnaam | 2 deur rechte diepvriezer |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*2000mm |
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 450W |
| Volume | 1000L |
| Productnaam | de ijskast van de 3 deurkeuken |
|---|---|
| Productgrootte | 1800*760/800*2000mm |
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 650W |
| Volume | 1600L |
| Productnaam | De Vertoningsdiepvriezer van de roomijscake |
|---|---|
| Productgrootte | 1800*1130*1350mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh |
| Productnaam | Ontploffingsdiepvriezer |
|---|---|
| Grootte van het product | 840*850*1660 mm |
| temperatuur | -40°C |
| Koelsysteem | Ventilatorkoeling |
| Volume | 1000 liter |
| Productnaam | verticale koelkast |
|---|---|
| Grootte van het product | 600*800*1980 mm |
| temperatuur | -16 tot en met -22°C |
| Koelsysteem | Ventilatorkoeling |
| Volume | 500 liter |
| Product name | upright fridge |
|---|---|
| Grootte van het product | 1200*800*1980 mm |
| Temperature | 2~ 8℃ |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000L |
| Productnaam | verticale koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*1980 mm |
| Temperatuur | -12 tot en met -18°C |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000 liter |
| Productnaam | Ontploffingsdiepvriezer |
|---|---|
| Grootte van het product | 810*1050*2250 mm |
| Temperatuur | -40°C |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000 liter |
| Productnaam | verticale koelkast |
|---|---|
| Grootte van het product | 1900*950*2050 mm |
| Temperatuur | -1 tot 8°C |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000 liter |