| Productnaam | Automatisch Juice Dispenser |
|---|---|
| machinegrootte | 490mm*460mm*700mm |
| Capaciteit | 10L*3 |
| Macht | 320W |
| Gewicht | 35 kg |
| Productnaam | Enig Dek 2/3 Tray Baking Oven |
|---|---|
| Machinegrootte (mm) | 945*605*485 |
| Kamergrootte (mm) | 640*455*180 |
| Temperatuur | 20-300℃ |
| Capaciteit | 2 PCs die pannen, 3 PCs bakken die pannen bakken |
| productnaam | sapautomaat |
|---|---|
| Machinegrootte | 400*460*750mm |
| Capaciteit | 25L |
| Macht | 280W |
| Gewicht | 22KGS |
| productnaam | Commercieel Juice Dispenser Machine |
|---|---|
| Machinegrootte | 400*460*750mm |
| Capaciteit | 12L/24L/36L/48L |
| Macht | 180~380W |
| Gewicht | 26kgs-41kgs |
| Productnaam | Commerciële Koude Drankautomaat |
|---|---|
| Machinegrootte | 510*470*750mm |
| Capaciteit | 18L*1/18L*2/18L*3 |
| Macht | 180~380W |
| Gewicht | 29kgs-47kgs |
| productnaam | de gekoelde machine van de sapautomaat |
|---|---|
| Machinegrootte | 450*490*700mm |
| Capaciteit | 9L*3 |
| Macht | 280W |
| Gewicht | 34KGS |
| Productnaam | Automatisch Juice Dispenser |
|---|---|
| Machinegrootte | 490*460*700mm |
| Capaciteit | 10L*3 |
| macht | 320w |
| Gewicht | 35kgs |
| productnaam | Commercieel Juice Dispenser With Tap |
|---|---|
| Machinegrootte | 580*460*700mm |
| Capaciteit | 10L*4 |
| Macht | 380W commercieel Juice Dispenser |
| Gewicht | 42Kgs |
| productnaam | commerciële sneeuwbrijmachine |
|---|---|
| Machinegrootte | 665*555*890mmmm |
| Capaciteit | 12L*3 |
| Macht | 800W sneeuwbrijmachine |
| Gewicht | 80KGS |
| Productnaam | slushy het maken van 2tank 30L machine |
|---|---|
| Machinegrootte | 520*670*860mmmmmm |
| Capaciteit | 15L*2 |
| Macht | 600W twee de machine van de tanksneeuwbrij |
| Gewicht | 60KGS |