| Ijsproductie | 500 kg~1000 kg/24 uur ijsblokjesmaker |
|---|---|
| Ijsopslag | 480 kg ijsblokjes |
| Kracht | 3680W |
| Ijsdienblad | 684 ijsblokjesbak |
| Spanning | 220V, 380V |
| Ijsproductie | 1000 kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 480 kg |
| Macht | 3680W |
| Ijsdienblad | 798 ijsblokjesdienblad |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Vrije vervangstukken, Videotechnische ondersteuning |
| Productgrootte | 430*700*800mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 40kg/24hours |
| Ijsopslag | 15kg |
| koelsysteem | Waterkoeling |
| Macht | 320W |
| Productgrootte | 530*700*800mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 60kg/24hours |
| Ijsopslag | 20kg |
| koelsysteem | Waterkoeling |
| Macht | 380W |
| Ijsproductie | 680 commerical het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 480 kg |
| Macht | 2800W |
| Ijsdienblad | 468 ijsblokjesdienblad |
| Koelmanier | Luchtkoeling, Waterkoeling |
| Ijsproductie | 500 commerical het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1860W |
| Ijsdienblad | 399 ijsblokjesdienblad |
| Koelmanier | Luchtkoeling, Waterkoeling |
| Ijsproductie | 454 kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1860W ijsblokje die machine maken |
| Ijsdienblad | 342 ijsblokjesdienblad |
| Ijsgrootte | 22*22*22mm, kunnen worden aangepast |
| Ijsproductie | 350 kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1350W ijsblokje die machine maken |
| Ijsdienblad | 306 ijsblokjesdienblad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Ijsproductie | 315 commerciële het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1350W automatische ijsblokjemachine |
| Ijsdienblad | 234 ijsblokjesdienblad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Ijsproductie | 225 commerciële het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1180 w-de kubus van de ijsmachine |
| Ijsdienblad | 198 ijsblokjesdienblad |
| Afmeting | 770*830*1720mm |