| productnaam | onder tegenkoelkast |
|---|---|
| Afmetingen (L*W*H) (mm) | 1200*760/800*800mm |
| Compressor | Wanbao/Embraco/Secop |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage (v) | (Facultatief) 220V/50-60HZ, 110V/60Hz |
| productgrootte | 2400*800*800mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 550L |
| Macht | 600w |
| Productnaam | deur 3 onder tegenkoelkast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productnaam | de ijskast van de saladevertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| De naverkoopdienst | 1 jaar |
| Productnaam | Onder Tegenijskast met Lade 4 |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productgrootte | 600*870*520mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 138L-barkoelkast |
| Macht | 160W-barkoelkast |
| Productnaam | De Koelkast van de saladebar |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200L |
| Macht | 200W |
| Koeltype | /directe ventilator die koelen koelen |
| Productgrootte | 600*870*520mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 138L-barkoelkast |
| Macht | 160W-barkoelkast |
| Productnaam | de koelkast van de delicatessenwinkelvertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 8 ℃ commerciële koelkastdiepvriezer |
| Volume | 150L |
| Koeltype | ventilator die commerciële koelkastdiepvriezer koelt |
| Comprssor | PANASONIC |
| productgrootte | 1500*650*1200MM |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W de koelkast van de bakkerijvertoning |
| Compressor | Secop (Embraco) /Donper |