| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | drie schommelingsdeur |
| Temperatuur | -2~ +4℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | drie schommelingsdeur |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | Dubbele deur |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | dubbele zij drie schommelingsdeur, totale 6pcs |
| Temperatuur | -2~ +4℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | drie schommelingsdeur |
| Temperatuur | +2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | Schommelingsdeur |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | het achter glijden |
| Productgrootte | 1800*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 900W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Naam van het product | verticale koelkast |
|---|---|
| Grootte van het product | 1140*730*2000 mm |
| Temperatuur | +2~ +4°C/-18~-22°C |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 1000L glazen koelkast met deur |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 380V/50Hz |
| Deur | 4pcs |