| Productgrootte | 595*690*1795mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 450L de koeler van de wijnvertoning |
| Macht | 140W |
| Productgrootte | 595*530*1615mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 270L de koeler van de wijnvertoning |
| Macht | 135W |
| Productgrootte | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 188L wijnijskast |
| Macht | 105w |
| Productgrootte | 595*530*1615mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 270L de koeler van de wijnvertoning |
| Macht | 135W |
| Productgrootte | 695*690*1890mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 600L de koeler van de wijnvertoning |
| Macht | 220W |
| Productgrootte | 695*690*1890mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 600L de koeler van de wijnvertoning |
| Macht | 220W |
| Productgrootte | 595*690*1795mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 450L de koeler van de wijnvertoning |
| Macht | 140W |
| Productgrootte | 595*530*1615mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 270L de koeler van de wijnvertoning |
| Macht | 135W |
| Productgrootte | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 188L wijnijskast |
| Macht | 105w |
| Productgrootte | 595*600*845mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 150L wijnkoeler |
| Macht | 105w |