| productnaam | onder tegenkoelkast |
|---|---|
| Afmetingen (L*W*H) (mm) | 1200*760/800*800mm |
| Compressor | Wanbao/Embraco/Secop |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage (v) | (Facultatief) 220V/50-60HZ, 110V/60Hz |
| productgrootte | 1500*650*1200MM |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W de koelkast van de bakkerijvertoning |
| Compressor | Secop (Embraco) /Donper |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | undercounter harder |
|---|---|
| temperatuur | +2 ~ +8 °C voor een koelkast |
| Volume | 250 liter |
| Vermogen | 400 W |
| Koeltype | Ventilatorkoeling |