| Productnaam | Tafel voor salade |
|---|---|
| Temperatuur | -5 ~ +5 °C |
| volume | 300 liter |
| Kracht | 320W |
| Koeltype | rechtstreekse koeling / ventilatorkoeling |
| Naam van het product | Onder de toonbank |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*600/700/760/800*800 mm |
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C / -12 ~ -18 °C |
| Koeltype | rechtstreekse koeling / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Temperatuur | -16 ~ -20 ℃ of dubbele temperatuur |
|---|---|
| Het koelen Wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | SECOP |
| Koelmiddel | R404a |
| Toepassing | voor bevroren deeg in bakkerijwinkel |
| Temperatuur | 2~ 8/-16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*2000mm |
| Het koelen Wijze | Ventilator het koelen |
| bakseldienblad | 28 PCs |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | back bar koeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 330 L |
| Naam van het product | koelkast onder de toonbank |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*600*800+50 mm |
| Temperatuur | 0 ~ 5°C |
| Koeltype | Geventileerde / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| productgrootte | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 330L |
| Macht | 250W |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1350*520*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 330L |
| Macht | 250W |
| Productnaam | roestvrij staalijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |