| Productnaam | pizza prep lijst |
|---|---|
| Productgrootte | 1365*700*980mm |
| Deuraantal | 3 PCs |
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling system | Air Cooling |
| Productnaam | deur 3 onder tegendiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Macht | 350 ~ 400W |
| Afmeting | 1800*800*800mm; 2100*800*800mm |
| Productnaam | deur 2 onder tegendiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 250 ~ 450L |
| Macht | 250 ~ 350W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | 3 de vertoningskoelkast van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1710*720*2063mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 1500L |
| Productnaam | Automatisch Juice Dispenser |
|---|---|
| machinegrootte | 490mm*460mm*700mm |
| Capaciteit | 10L*3 |
| Macht | 320W |
| Gewicht | 35 kg |
| Productnaam | Automatisch Juice Dispenser |
|---|---|
| Machinegrootte | 490*460*700mm |
| Capaciteit | 10L*3 |
| macht | 320w |
| Gewicht | 35kgs |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Weight | 400 Lbs |
| Certifications | ETL, NSF |
| Ice Production | 454kg/24hours |