| Naam van het product | verticale koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1900*950*2050 mm |
| Temperatuur | -1 tot 8°C |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000 liter |
| Productnaam | verticale koelkast |
|---|---|
| Grootte van het product | 1900*950*2050 mm |
| Temperatuur | -1 tot 8°C |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000 liter |
| Productnaam | Ontploffingsdiepvriezer |
|---|---|
| Grootte van het product | 810*1050*2250 mm |
| Temperatuur | -40°C |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000 liter |
| Productnaam | 2 glazen koelkast met deur |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +10°C |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| volume | 1000L glazen koelkast met deur |
| Product name | upright freezer |
|---|---|
| Product Size | 1200*760*2000mm |
| Temperature | -12~ -18℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Productnaam | Fruit en Plantaardige Open Vertoningsharder |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 600L |
| Macht | 1850W |
| Comprssor | PANASONIC |
| Productnaam | borstdiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | SECOP |
| Koelmiddel | 290 |
| Kleur | Witte Donkergrijs |
| Ijsproductie | 225 commerciële het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1180 w-de kubus van de ijsmachine |
| Ijsdienblad | 198 ijsblokjesdienblad |
| Afmeting | 770*830*1720mm |
| Naam van het product | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1860*700*2130 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 600L glazen koelkast met deuren |
| Productgrootte | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 128 Commerciële het Ijsblokjemaker van kg/24 uren |
| Ijsopslag | 45kg |
| koelsysteem | Luchtkoelingsijsblokje die machine maken |
| Macht | 650 W |