| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Color | White |
| Interior Light | Yes |
| Interior Shelves | 3 |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Productnaam | Tafel voor salade |
|---|---|
| Grootte van het product | 1800*760*800 mm |
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C |
| Koeltype | rechtstreekse koeling / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Productgrootte | 1500*760*1250/1500 mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 720~820W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | verticale koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1220*760*1980 mm |
| Temperatuur | -24°C tot -30°C |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000 liter |
| Ijsproductie | 500 kg~1000 kg/24 uur ijsblokjesmaker |
|---|---|
| Bevriezing | 480 kg ijsblokjes |
| Kracht | 3680W |
| Ijsdienblad | 684 ijsblokjesbak |
| Spanning | 220V, 380V |
| Ijsproductie | 500 kg ijsmachine |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 kg ijsblokjes |
| Kracht | 1860w |
| Ijsdienblad | 19*21 ijsblokjesbak |
| Spanning | 220V,50·60Hz |
| Ijsproductie | 500 kg~1000 kg/24 uur ijsblokjesmaker |
|---|---|
| Ijsopslag | 480 kg ijsblokjes |
| Kracht | 3680W |
| Ijsdienblad | 684 ijsblokjesbak |
| Spanning | 220V, 380V |
| Temperatuur | -16 ~ -20 ℃ of dubbele temperatuur |
|---|---|
| Het koelen Wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | SECOP |
| Koelmiddel | R404a |
| Toepassing | voor bevroren deeg in bakkerijwinkel |