| Naam van het product | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 600*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 280L glazen koelkast met deur |
| Productnaam | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 600*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| volume | 300L glazen koelkast met deur |
| Naam van het product | Onder de toonbank |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*600/700/760/800*800 mm |
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C / -12 ~ -18 °C |
| Koeltype | rechtstreekse koeling / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |
| Productgrootte | 900*520*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 208L |
| Macht | 190W |
| Productnaam | back bar koeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 330 L |
| Temperatuur | -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*2000mm |
| Het koelen Wijze | Ventilator het koelen |
| bakseldienblad | 28 PCs |
| Macht | 600w |
| Productnaam | 2 deur undercounter ijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~8 ℃ |
| Volume | 250 L |
| Macht | 250W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | verticale koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*1980 mm |
| Temperatuur | -12 tot en met -18°C |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000 liter |
| Productgrootte | 682mm*610mm*1050mm |
|---|---|
| Dagelijkse productie | 100 kg / 24 uur |
| IJs opslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 72 kg |
| Brutogewicht | 78 kg |