| IJsvorm | kubus/dobbelsteen |
|---|---|
| Spanning | 220V/380V |
| Afmetingen | 1250*840*1980mm |
| Capaciteit | 40-880 kg |
| Stroom | 2850W |
| Productnaam | 5ft de Delicatessenwinkelijskast van het Self - servicevlees |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 8 ℃ materiaal van de supermarktkoeling |
| Volume | 100L |
| Koeltype | de koelingsmateriaal van de ventilator koelsupermarkt |
| Comprssor | PANASONIC |
| Productnaam | pizza prep lijst |
|---|---|
| Productgrootte | 1365*700*980mm |
| Deuraantal | 3 PCs |
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Productnaam | open vertoningsijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 870L |
| Macht | 1896W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| volume | 450L glazen koelkast met deuren |
| Productnaam | eilanddiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| Koelmiddel | R404a |
| Type | Luchtkoeler |
| Product name | upright fridge |
|---|---|
| Grootte van het product | 1200*800*1980 mm |
| Temperature | 2~ 8℃ |
| Koelsysteem | Koeling van de ventilator |
| Volume | 1000L |
| Naam van het product | verticale koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 610*760*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8°C / -12~ -18°C |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 800L |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |