| Productnaam | de commerciële ijskast van de glasdeur |
|---|---|
| Grootte | 2500*700*2100mm |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 380V/50Hz |
| Productnaam | de enige ijskast van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 585*605*1980mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Volume | 360L |
| Productnaam | drie de vertoningsharder van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1880*720*2000mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 1600L |
| Productnaam | 2 glazen koelkast met deur |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +10°C |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| volume | 1000L glazen koelkast met deur |
| Productnaam | rechte koelkast |
|---|---|
| Grootte van het product | 1200*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 280L glazen koelkast met deur |
| Productnaam | 3 de koeler van de de supermarktvertoning van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1800*700*2130mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 1500L |
| Naam van het product | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 600*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 280L glazen koelkast met deur |
| Productnaam | drie de vertoningsharder van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1880*720*2000mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Volume | 1600L |
| Productnaam | dubbele zij de vertoningskoelkast van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*700*2130mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Volume | 1000L |
| Productnaam | 5 de vertoningskoeler van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 3100*700*2130mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Volume | 2500L |