| Productnaam | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 600*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| volume | 300L glazen koelkast met deur |
| Naam van het product | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1860*700*2130 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 600L glazen koelkast met deuren |
| Productnaam | diepvriezer van de 3 deur de rechte vertoning |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -20 ℃ |
| Macht | 110W |
| Volume | 1500L |
| Deurtype | drie laagglas met het verwarmen van film |
| Productnaam | bereik in ijskast 3 deuren |
|---|---|
| Grootte | 1800*700*2100mm |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Productnaam | back bar koeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 330 L |
| Naam van het product | Onder de toonbank |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*600/700/760/800*800 mm |
| Temperatuur | +2 ~ +8 °C / -12 ~ -18 °C |
| Koeltype | rechtstreekse koeling / ventilatorkoeling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Productnaam | De Vertoningskoeler van de gemakopslag |
|---|---|
| Grootte | 1800*700*2100mm |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
| Koelsysteem | Ijskast van de het Glasdeur van de ventilator de Koeldrank |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Productnaam | Diepvriezer van de de Deurvertoning van het supermarkt de Verticale Glas |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ |
| Volume | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Productgrootte | 2500*1000*2100mm |
| Productnaam | Commerciële Roestvrij staal Rechte Ijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 8 ℃ |
| Macht | 900W |
| Volume | 1300L |
| Deurtype | glijdende glasdeur |
| Productnaam | twee de vertoningsdiepvriezer van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1340*720*2000mm |
| Temperatuur | -18~ -25℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 1000L |