| Productnaam | 3 de vertoningskoelkast van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1710*720*2063mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Volume | 1500L |
| Productgrootte | 900*520*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 208L |
| Macht | 190W |
| Productnaam | 3 de deur van de glasschommeling |
|---|---|
| Grootte | 1800*700*2100mm |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Productnaam | 3 de vertoningskoelkast van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1710*720*2063mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 1500L |
| Productnaam | de enige rechte deur van het koelkastglas |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 260W |
| Volume | 500L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | de dubbele rechte diepvriezer van de glasdeur |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 800W |
| Volume | 1000L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | dubbele glasdeur onder tegendiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Macht | 250 ~ 350W |
| Deurtype | 2 PCs van glasdeur |
| Productnaam | drie glasdeur onder tegendiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Macht | 350 ~ 400W |
| Deurtype | 3 PCs van glasdeur |
| Productnaam | harder van de 3 deur de rechte vertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 650W |
| Volume | 1500L de commerciële diepvriezer van de roestvrij staalijskast |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| volume | 450L glazen koelkast met deuren |