| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | drie schommelingsdeur |
| Temperatuur | +2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | Schommelingsdeur |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 380V/50Hz |
| Deur | dubbel verglaasd glas met het kader van de aluminiumdeur |
| Productnaam | de rechte diepvriezer van de roomijsvertoning |
|---|---|
| productgrootte | 1800*700*2130mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh /Embraco/Secop |
| Productnaam | de dubbele ijskast van de glasdeur |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 360W |
| Volume | 1000L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Temperatuur | -2~ +4℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | drie schommelingsdeur |
| Productnaam | de enige rechte deur van het koelkastglas |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 260W |
| Volume | 500L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | dubbele glasdeur onder tegenharder |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Deurtype | 2 PCs van glasdeur |
| Productnaam | drie glasdeur onder tegenharder |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Macht | 250 ~ 300W |
| Deurtype | 3 PCs van glasdeur |
| Productgrootte | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 188L wijnijskast |
| Macht | 105w |