| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ of -18~ -22℃ |
|---|---|
| Het koelen Wijze | ventilator die het statische koelen koelen |
| Compressor | Secop/Embraco |
| Koelmiddel | r404a/r134a/r290a |
| toepassing | opslag en vertoningsvoedsel |
| Productnaam | de harder van de saladevertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 400W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Toepassing | Restaurants, Koffie, Bars |
|---|---|
| Afmetingen (L*W*H) (mm) | 560*585*880mm |
| Compressor | (facultatieve) merkcompressor |
| Spanning (V) | 220V/50-60HZ, (facultatieve) 110V/60Hz |
| Vermogen (W) | 160w |
| Productgrootte | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 400L bakkerijijskast |
| Macht | 650W |
| productgrootte | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 330L |
| Macht | 250W |
| Productnaam | achterbarkoeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350*535*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 330L |
| Temperatuur | -16 ~ -20 ℃ of dubbele temperatuur |
|---|---|
| Het koelen Wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | SECOP |
| Koelmiddel | R404a |
| Toepassing | voor bevroren deeg in bakkerijwinkel |
| Productgrootte | 695*690*1890mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 600L de koeler van de wijnvertoning |
| Macht | 220W |
| Productgrootte | 595*690*1795mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 450L de koeler van de wijnvertoning |
| Macht | 140W |
| productgrootte | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 330L |
| Macht | 250W |