| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Productgrootte | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Macht | 800W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 800W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 760w |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 950W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1200*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 650W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 1090W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | de diepvriezer van de roomijsvertoning |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*960*1300mm |
| Temperatuur | -16~ -22℃ |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh |
| Productnaam | De Kabinetten van de roomijsvertoning |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*1130*1350mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh |