| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling system | Air Cooling |
| productnaam | onder tegenkoelkast |
|---|---|
| Afmetingen (L*W*H) (mm) | 1200*760/800*800mm |
| Compressor | Wanbao/Embraco/Secop |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage (v) | (Facultatief) 220V/50-60HZ, 110V/60Hz |
| Productgrootte | 1200*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 650W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | gang in koelere diepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | 0 ~ 10 ℃ |
| Gang in Koelere panelen | 75mm, 100mm, 150mm dikte |
| Panelmateriaal | geschilderd staal, sus304 |
| Type | Lucht Koelere gang in koelere diepvriezer |
| Productgrootte | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 400L bakkerijijskast |
| Macht | 650W |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 760W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W |
| Compressor | Secop (Embraco) |