| Productgrootte | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 900w |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 1090W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | gang in koeler met 4 glasdeur |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Comprssor | Copeland |
| Toepassing | vertoningsdrank, bier, fruit, plantaardige enz. in supermarkt |
| Het aantal van de glasdeur | om het even welke deuren kunnen worden aangepast |
| Productnaam | Rechte het Glasdeur van de Vertoningskoelkast |
|---|---|
| productgrootte | 600*700*2130mm |
| Temperatuur | +2~ +10℃ |
| koelsysteem | Koeler van de de deurvertoning van het ventilator de Koelglas |
| Volume | 450L |
| Productnaam | openluchtgang in koeler |
|---|---|
| Temperatuur | 0 ~ 10 ℃ |
| Gang in Koelere panelen | 75mm, 100mm, 150mm dikte |
| Type | Lucht Koelere commerciële gang in koeler |
| motor van de ventilator | coppe met vin-type |
| Productnaam | de koelkast van de delicatessenwinkelvertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 8 ℃ commerciële koelkastdiepvriezer |
| Volume | 150L |
| Koeltype | ventilator die commerciële koelkastdiepvriezer koelt |
| Comprssor | PANASONIC |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Productnaam | eilanddiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| Koelmiddel | R404a |
| Type | Luchtkoeler |
| Productnaam | pizza prep lijst |
|---|---|
| Productgrootte | 1365*700*980mm |
| Deuraantal | 3 PCs |
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W |
| Compressor | Secop (Embraco) |