| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | dubbele zij drie schommelingsdeur, totale 6pcs |
| Productnaam | undercounter harder |
|---|---|
| temperatuur | +2 ~ +8 °C voor een koelkast |
| Volume | 250 liter |
| Vermogen | 400 W |
| Koeltype | Ventilatorkoeling |
| Productnaam | eilanddiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ commerciële koelkastkoelkast |
| Koeltype | ventilator die commerciële koelkastdiepvriezer koelt |
| Comprssor | Tecumseh |
| Koelmiddel | R404a |
| Productgrootte | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Temperatuur | +5~ +22℃ |
| koelsysteem | Het directe Koelen met Compressor |
| Volume | 188L wijnijskast |
| Macht | 105w |
| Productnaam | Het Eilanddiepvriezer van het diepvriezer Bevroren Voedsel |
|---|---|
| Temperatuur | -18 ~ -22 ℃ het materiaal van de supermarktkoeling |
| Koeltype | de koelingsmateriaal van de ventilator koelsupermarkt |
| Comprssor | Tecumseh |
| Koelmiddel | R404a |
| Productnaam | back bar koeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350*535*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 330L |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | Dubbele deur |
| Temperatuur | 2~ 8/-16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*2000mm |
| Het koelen Wijze | Ventilator het koelen |
| bakseldienblad | 28 PCs |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productgrootte | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 760w |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | Ijskast van de pizza Prep Lijst |
|---|---|
| Productgrootte | 900*700*980mm |
| Deuraantal | 2 PCs |
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |