| Productgrootte | 530*600*820mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 54 kg/24 uren |
| Ijsopslag | 26kg |
| koelsysteem | Maker van het ventilator de Koelijsblokje |
| Macht | 400W |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz/1P |
| Dimensie | 4561930*1910 |
| Capaciteit | 681 kgs/dag |
| Stroom | 2800W |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz/3P |
| Dimensie | 760*830*1900mm |
| Dagelijkse capaciteit | 900 kg/dag |
| Stroom | 1.86KW |
| Ijsproductie | 500 commerical het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1860W |
| Ijsdienblad | 399 ijsblokjesdienblad |
| Koelmanier | Luchtkoeling, Waterkoeling |
| Ijsproductie | 500 kg~1000 kg/24 uur ijsblokjesmaker |
|---|---|
| Ijsopslag | 480 kg ijsblokjes |
| Kracht | 3680W |
| Ijsdienblad | 684 ijsblokjesbak |
| Spanning | 220V, 380V |
| Ijsproductie | 225 commerciële het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1180 w-de kubus van de ijsmachine |
| Ijsdienblad | 198 ijsblokjesdienblad |
| Afmeting | 770*830*1720mm |
| Productgrootte | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 128 Commerciële het Ijsblokjemaker van kg/24 uren |
| Ijsopslag | 45kg |
| koelsysteem | Luchtkoelingsijsblokje die machine maken |
| Macht | 650 W |
| Ijsproductie | 135 Commerciële het Ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 150kg |
| Ijs hoofdgrootte | 560*600*570mm |
| De grootte van de ijsbak | 560*830*1050mm |
| Macht | 750 W |
| Productgrootte | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 90 Commerciële het Ijsblokjemaker van kg/24 uren |
| Ijsopslag | 45kg |
| koelsysteem | Maker van het Luchtkoelings de Commerciële Ijsblokje |
| Macht | 600 W |
| Productgrootte | 530*600*820mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 68 Commerciële het Ijsblokjemaker van kg/24 uren |
| Ijsopslag | 26kg |
| koelsysteem | Het Ijsmachine van de Luchtkoelingskubus |
| Macht | 420 W |