| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Vorm van het ijs | Koepel |
| Spanning | 220V/50Hz/1P of 380V/3N/50Hz |
| Afmetingen (L × W × H) | Motor: 1230 × 670 × 670 mm Ijsbak: 1230×930×1240 mm |
| Energieverbruik | 2800 W |
| Productiecapaciteit | 681 kg/dag |
| Ijsopslagcapaciteit | 480 kg |
| Compressor | Aspera (Italië) |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| IJsschimmel | 304# roestvrij staal (11 × 18 × 2) |
| Cyclustijd | 12-16 minuten per partij |
| Gewicht | 280 kg |