| Productnaam | 120 kg van het kogelijsblokje de maker |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 120kgs/24hours |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 76kgs |
| Ice Size | 1 Inch |
|---|---|
| Refrigerant | R404a |
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
| Ijsproductie | 350 kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1350W ijsblokje die machine maken |
| Ijsdienblad | 306 ijsblokjesdienblad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productgrootte | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 90 de Kubus van de het Ijsmachine van kg/24 uren |
| Ijsopslag | 45kg |
| koelsysteem | Luchtkoeling |
| Macht | 600 W |
| Spanning | 220V/380V |
|---|---|
| Dimensie | 540*580*860mm |
| Stroom | 2850W |
| Gewicht | 260 kg |
| Koelmiddel | R22/404a |
| Productnaam | 120 kg van het kogelijs de machine |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 120kgs/24 uren |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto Gewicht | 76kgs |
| Certifications | ETL, NSF |
|---|---|
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Refrigerant | R404a |
| IJsvorm | kubus/dobbelsteen |
|---|---|
| Spanning | 220V/380V |
| Afmetingen | 1250*840*1980mm |
| Capaciteit | 40-880 kg |
| Stroom | 2850W |
| Productgrootte | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 128 de Maker van het de Kubusijs van kg/24 uren |
| Ijsopslag | 45kg |
| koelsysteem | Maker van het Luchtkoelings de Commerciële Ijsblokje |
| Macht | 650W |
| Ijsproductie | 680 commerical het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 480 kg |
| Macht | 2800W |
| Ijsdienblad | 468 ijsblokjesdienblad |
| Koelmanier | Luchtkoeling, Waterkoeling |