| Productnaam | Het ijsmachine van de kogelkubus |
|---|---|
| Productgrootte | 398*542*682mm |
| Dagelijkse productie | 50kg/24 uren |
| Ijsopslag | 7 kg |
| Ijsaantal/tijd | 24 PCs van kogelijs |
| Productnaam | 100 van de het ijskg maker die van de kogelvorm machine maken |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 100kg / 24 uur |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 72KGS |
| Toepassing | Reclame |
|---|---|
| De capaciteit van de ijsopslag | 250kg, 500KG, 600kg, 700kg, 800KG, 900kg, 1000kg, 2000KG |
| Afmeting ((L*W*H) | 760*830*1900mm |
| Spanning | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Koelsysteem | ventilator het koelen waterkoeling |
| Spanning | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
|---|---|
| Dimensie | 682*610*1050MM |
| IJsopslagcapaciteit | 55 kg |
| Dagelijkse productie | 150 kg |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Productgrootte | 530*700*800mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 60kg/24hours |
| Ijsopslag | 20kg |
| koelsysteem | Waterkoeling |
| Macht | 380W |
| Ijsproductie | 500 kg~1000 kg/24 uur ijsblokjesmaker |
|---|---|
| Bevriezing | 480 kg ijsblokjes |
| Kracht | 3680W |
| Ijsdienblad | 684 ijsblokjesbak |
| Spanning | 220V, 380V |
| Productnaam | ga het Ijsmaker van de kgkogel |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 90kgs/24hours |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 71kgs |
| Productnaam | 120 van de de kogelkg vorm van de ijsmaker |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 120kgs/24hours |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 76kgs |
| IJsvorm | kogel |
|---|---|
| Spanning | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
| Afmetingen | 548*611*823mm |
| IJsopslagcapaciteit | 13kg |
| Dagelijkse productie | 50kg |
| Ijsproductie | 500 kg ijsmachine |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 kg ijsblokjes |
| Kracht | 1860w |
| Ijsdienblad | 19*21 ijsblokjesbak |
| Spanning | 220V,50·60Hz |