| Productnaam | 120 kg van het kogelijsblokje de maker |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 120kgs/24hours |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 76kgs |
| Ijsproductie | 180 kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 150 kg |
| Macht | 800 w |
| Ijsdienblad | 182 ijsblokjesdienblad |
| Garantie | 1 jaar |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz/3PH |
| Dimensie | 1230*930*2040 |
| IJsopslagcapaciteit | 480 kg |
| Stroom | 3680W |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz of 115V/60Hz |
| Dimensie | 760*830*1900 |
| Capaciteit | 454kgs/dag |
| Stroom | 1860w |
| Productgrootte | 430*700*800mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 40kg/24hours |
| Ijsopslag | 15kg |
| koelsysteem | Waterkoeling |
| Macht | 320W |
| Productgrootte | 430*550*800mm |
|---|---|
| Ijsproductie | 36 kg/24 uren |
| Ijsopslag | 15kg |
| koelsysteem | Maker van het ventilator de Koelijsblokje |
| Macht | 380W |
| Ijsproductie | 315 commerciële het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1350W automatische ijsblokjemachine |
| Ijsdienblad | 234 ijsblokjesdienblad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Ice Production Time | 24 Hours |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Production | 454kg/24hours |
| Ijsproductie | 1000 kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 480 kg |
| Macht | 3680W |
| Ijsdienblad | 798 ijsblokjesdienblad |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning, Vrije vervangstukken, Videotechnische ondersteuning |
| Ijsproductie | 454 kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1860W ijsblokje die machine maken |
| Ijsdienblad | 342 ijsblokjesdienblad |
| Ijsgrootte | 22*22*22mm, kunnen worden aangepast |