| Productnaam | 3 de koeler van de de supermarktvertoning van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1800*700*2130mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 1500L |
| Productnaam | de commerciële ijskast van de glasdeur |
|---|---|
| Grootte | 2500*700*2100mm |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 380V/50Hz |
| Productnaam | harder van de 3 deur de rechte vertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 650W |
| Volume | 1500L de commerciële diepvriezer van de roestvrij staalijskast |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | dubbele zij de vertoningskoelkast van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*700*2130mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Volume | 1000L |
| Productnaam | 5 de vertoningskoeler van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 3100*700*2130mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Volume | 2500L |
| Productnaam | glasdeur bereik-in koeler en diepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ of -18~ -22℃ |
| Volume | Aangepast |
| Comprssor | Copeland/Bitzer |
| Productgrootte | om het even welke deuren kunnen doen |
| Productnaam | 3 de deur van de glasschommeling |
|---|---|
| Grootte | 1800*700*2100mm |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Productgrootte | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 400L bakkerijijskast |
| Macht | 650W |
| Productgrootte | 1000*700*2023mm |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Volume | de Ijskast van de de Opslagvertoning van 800L Convienience |
| Macht | 400W |
| Productnaam | back bar koeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 330 L |