| Productgrootte | 1350*520*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 330L |
| Macht | 250W |
| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling system | Air Cooling |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 760W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Macht | 800W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 760w |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 760W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1200*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 650W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ of -18~ -22℃ |
|---|---|
| Het koelen Wijze | ventilator die het statische koelen koelen |
| Compressor | Secop/Embraco |
| Koelmiddel | r404a/r134a/r290a |
| toepassing | opslag en vertoningsvoedsel |
| Productgrootte | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 400L bakkerijijskast |
| Macht | 650W |