| Productnaam | De Vertoningsdiepvriezer van de roomijscake |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*1130*1350mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh |
| Productnaam | De Vertoningskoeler van de gemakopslag |
|---|---|
| Grootte | 1800*700*2100mm |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
| Koelsysteem | Ijskast van de het Glasdeur van de ventilator de Koeldrank |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 380V/50Hz |
| Deur | dubbel verglaasd glas met het kader van de aluminiumdeur |
| Temperatuur | +2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | Schommelingsdeur |
| Productgrootte | 1200*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 650W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | de dubbele rechte diepvriezer van de glasdeur |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 800W |
| Volume | 1000L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | dubbele deurijskast |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*700*2130mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 800L |
| Productnaam | dubbele glasdeur onder tegendiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Macht | 250 ~ 350W |
| Deurtype | 2 PCs van glasdeur |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | dubbele zij drie schommelingsdeur, totale 6pcs |
| Productnaam | dubbele glasdeur onder tegenharder |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Deurtype | 2 PCs van glasdeur |