| Productnaam | Van het Materiaal de Gekoelde Multideck van de supermarktkoeling Koeler van de het Glasdeur |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1600L |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 3000*1000*2100mm |
| Temperatuur | -2~ +4℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | drie schommelingsdeur |
| Productnaam | bereik in ijskast 3 deuren |
|---|---|
| Grootte | 1800*700*2100mm |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Productnaam | drie glasdeur onder tegenharder |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Macht | 250 ~ 300W |
| Deurtype | 3 PCs van glasdeur |
| Temperatuur | -2~ +4℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Deur | drie schommelingsdeur |
| Productgrootte | 1350*530*850mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 330L |
| Macht | 250W |
| Productnaam | één koelkast van de deurvertoning |
|---|---|
| Productgrootte | 600*700*2000mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 500L |
| productgrootte | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 330L |
| Macht | 250W |
| Productgrootte | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 800W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 950W |
| Compressor | Secop (Embraco) |