| Productgrootte | 600*870*520mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 138L-barkoelkast |
| Macht | 160W-barkoelkast |
| Productnaam | back bar koeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350*535*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 330L |
| Toepassing | Gemakopslag/Bars |
|---|---|
| Productgrootte | 1350*535*830mm |
| Voltage (v) | 220V/50-60HZ, (facultatieve) 110V/60HZ |
| Macht (w) | 220V |
| Volume | 330L |
| Productnaam | achterbarkoeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350*535*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 330L |
| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productnaam | de harder van de saladevertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 400W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productnaam | enige de drankkoeler van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 600*700*2130mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 450L |