| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz/1P |
| Dimensie | 4561930*1910 |
| Capaciteit | 681 kgs/dag |
| Stroom | 2800W |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz/3P |
| Dimensie | 760*830*1900mm |
| Dagelijkse capaciteit | 900 kg/dag |
| Stroom | 1.86KW |
| IJsvorm | kubus/dobbelsteen |
|---|---|
| Spanning | 220V/380V |
| Afmetingen | 1250*840*1980mm |
| Capaciteit | 40-880 kg |
| Stroom | 2850W |
| Spanning | 220V/380V |
|---|---|
| Dimensie | 540*580*860mm |
| Stroom | 2850W |
| Gewicht | 260 kg |
| Koelmiddel | R22/404a |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/380V |
| Dimensie | 1250*840*1980mm |
| Capaciteit | 40-880 kg |
| Stroom | 2850W |
| Ijsproductie | 500 kg~1000 kg/24 uur ijsblokjesmaker |
|---|---|
| Ijsopslag | 480 kg ijsblokjes |
| Kracht | 3680W |
| Ijsdienblad | 684 ijsblokjesbak |
| Spanning | 220V, 380V |
| Productnaam | de maker van het vlokijs |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 1000*700*600mm |
| De grootte van de ijsbak | 1040*1000*1800mm |
| Dagelijkse productie | 500kgs/24hours |
| Ijsopslag | 300 kg |
| Productnaam | de machine van de ijsvlok |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 1000*700*790mm |
| De grootte van de ijsbak | 1040*1000*2000mm |
| Dagelijkse productie | 1000kgs/24hours |
| Ijsopslag | 300 kg |
| Ijsproductie | 350 kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1350W ijsblokje die machine maken |
| Ijsdienblad | 306 ijsblokjesdienblad |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productnaam | de machine van het vlokijs voor vissen |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 1400*950*1000mm |
| De grootte van de ijsbak | 1400*1400*2300mm |
| Dagelijkse productie | 1500kgs/24hours |
| Ijsopslag | 500 kg |