| Spanning | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
|---|---|
| Dimensie | 682*610*1050MM |
| IJsopslagcapaciteit | 55 kg |
| Dagelijkse productie | 150 kg |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Productnaam | de machine 5tons van het vlokijs |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 2000*1650*1360mm |
| Dagelijkse productie | 5000kgs/24hours |
| Het koelen Wijze | Gekoelde lucht/Gekoeld Water |
| Compressor | Copeland /Bitzer/Bock |
| Ijsproductie | 500 kg~1000 kg/24 uur ijsblokjesmaker |
|---|---|
| Bevriezing | 480 kg ijsblokjes |
| Kracht | 3680W |
| Ijsdienblad | 684 ijsblokjesbak |
| Spanning | 220V, 380V |
| Productnaam | 120 kg van het kogelijsblokje de maker |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 120kgs/24hours |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 76kgs |
| Toepassing | Reclame |
|---|---|
| De capaciteit van de ijsopslag | 250kg, 500KG, 600kg, 700kg, 800KG, 900kg, 1000kg, 2000KG |
| Afmeting ((L*W*H) | 760*830*1900mm |
| Spanning | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Koelsysteem | ventilator het koelen waterkoeling |