| Productnaam | 100 van de het ijskg maker die van de kogelvorm machine maken |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 100kg / 24 uur |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 72KGS |
| Productgrootte | 682mm*610mm*1050mm |
|---|---|
| Dagelijkse productie | 100 kg / 24 uur |
| IJs opslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 72 kg |
| Brutogewicht | 78 kg |
| productnaam | 25 de maker van het de kogelijsblokje van kg/24 uren |
|---|---|
| Dagelijkse productie | 25kg/24 uren |
| Ijsopslag | 7 kg |
| Ijsaantal/tijd | 16 PCs van kogelijs |
| Koelmanier | Ventilator het koelen |
| productnaam | 26 de maker van het de kogelijsblokje van kg/24 uren |
|---|---|
| Dagelijkse productie | 26kg/24 uren |
| Ijsopslag | 7 kg |
| Brutogewicht | 31 kg |
| Compressor | Secop |
| Productnaam | 120 kg van het kogelijs de machine |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 120kgs/24 uren |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto Gewicht | 76kgs |
| productnaam | De Maker van het kogelijsblokje |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 90kgs/24 uren de maker van het kogelijsblokje |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto Gewicht | 71KGS |
| IJsvorm | kogel |
|---|---|
| Spanning | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
| Afmetingen | 548*611*823mm |
| IJsopslagcapaciteit | 13kg |
| Dagelijkse productie | 50kg |
| IJsvorm | kogel |
|---|---|
| Spanning | 220V/110V |
| Afmetingen | 1250*840*1980mm |
| Stroom | 2850W |
| Gewicht | 260 kg |
| Productnaam | de maker van het vlokijs |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 1700*1200*1100mm |
| De grootte van de ijsbak | 1700*1650*2650mm |
| Dagelijkse productie | 2500kgs/24hours |
| Ijsopslag | 1500 KG |
| Koelstand | Koeling van de ventilator |
|---|---|
| Capaciteit | 20KG/24H |
| Bewaarplaats | 15 kg |
| Ijsdienblad | 4*9 |
| Compressor | Chinees merk |