| Productnaam | De Machine van het vlokijs |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 2000*1600*1280mm |
| Dagelijkse productie | 4000kgs/24hours |
| Het koelen Wijze | Gekoelde lucht/Gekoeld Water |
| Compressor | Copeland /Bitzer/Bock |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/380V |
| Afmetingen | 1250*840*1980mm |
| Capaciteit | 40-880 kg |
| Stroom | 2850W |
| Productnaam | Het ijsmachine van de kogelkubus |
|---|---|
| Productgrootte | 398*542*682mm |
| Dagelijkse productie | 50kg/24 uren |
| Ijsopslag | 7 kg |
| Ijsaantal/tijd | 24 PCs van kogelijs |
| Productnaam | 120 kg van het kogelijsblokje de maker |
|---|---|
| Productgrootte | 682*610*1050mm |
| Dagelijkse productie | 120kgs/24hours |
| Ijsopslag | 55 kg |
| Netto gewicht | 76kgs |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/1N/50Hz |
| Dimensie | 660*680*980mm |
| Capaciteit | 90kgs |
| Stroom | 0,618 kW |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/1N/50Hz |
| Dimensie | 660*680*980mm |
| Capaciteit | 90kgs |
| Stroom | 0,618 kW |
| Productnaam | de maker van het vlokijs |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 1500*1100*1045mm |
| De grootte van de ijsbak | 1500*1400*2350mm |
| Dagelijkse productie | 2000kgs/24hours |
| Ijsopslag | 500 kg |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz of 115V/60Hz |
| Dimensie | 760*830*1900 |
| Capaciteit | 454kgs/dag |
| Stroom | 1860w |
| Productnaam | de maker van het vlokijs |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 1000*700*600mm |
| De grootte van de ijsbak | 1040*1000*1800mm |
| Dagelijkse productie | 300kgs/24hours |
| Ijsopslag | 150 kg |
| Productnaam | De Machine van het vlokijs |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 1700*1200*1200mm |
| De grootte van de ijsbak | 1700*1650*2650mm |
| Dagelijkse productie | 3000kgs/24hours |
| Ijsopslag | 1500 KG |