| IJsvorm | kubus/dobbelsteen |
|---|---|
| Spanning | 220V/380V |
| Afmetingen | 1250*840*1980mm |
| Capaciteit | 40-880 kg |
| Stroom | 2850W |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz/3P |
| Dimensie | 760*830*1900mm |
| Dagelijkse capaciteit | 900 kg/dag |
| Stroom | 1.86KW |
| productnaam | 25 de maker van het de kogelijsblokje van kg/24 uren |
|---|---|
| Dagelijkse productie | 25kg/24 uren |
| Ijsopslag | 7 kg |
| Ijsaantal/tijd | 16 PCs van kogelijs |
| Koelmanier | Ventilator het koelen |
| productnaam | 26 de maker van het de kogelijsblokje van kg/24 uren |
|---|---|
| Dagelijkse productie | 26kg/24 uren |
| Ijsopslag | 7 kg |
| Brutogewicht | 31 kg |
| Compressor | Secop |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz/1P |
| Dimensie | 4561930*1910 |
| Capaciteit | 681 kgs/dag |
| Stroom | 2800W |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz/3PH |
| Dimensie | 1230*930*2040 |
| IJsopslagcapaciteit | 480 kg |
| Stroom | 3680W |
| Spanning | 220V/380V |
|---|---|
| Dimensie | 540*580*860mm |
| Stroom | 2850W |
| Gewicht | 260 kg |
| Koelmiddel | R22/404a |
| IJsvorm | kogel |
|---|---|
| Spanning | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
| Afmetingen | 548*611*823mm |
| IJsopslagcapaciteit | 13kg |
| Dagelijkse productie | 50kg |
| Ijsproductie | 500 commerical het ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 250 KG |
| Macht | 1860W |
| Ijsdienblad | 399 ijsblokjesdienblad |
| Koelmanier | Luchtkoeling, Waterkoeling |
| Ice Production Time | 24 Hours |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Production | 454kg/24hours |