| Productnaam | De Machine van het vlokijs |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 1700*1200*1200mm |
| De grootte van de ijsbak | 1700*1650*2650mm |
| Dagelijkse productie | 3000kgs/24hours |
| Ijsopslag | 1500 KG |
| Productnaam | de machine 5tons van het vlokijs |
|---|---|
| Ijs hoofdgrootte | 2000*1650*1360mm |
| Dagelijkse productie | 5000kgs/24hours |
| Het koelen Wijze | Gekoelde lucht/Gekoeld Water |
| Compressor | Copeland /Bitzer/Bock |
| Spanning | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
|---|---|
| Dimensie | 682*610*1050MM |
| IJsopslagcapaciteit | 55 kg |
| Dagelijkse productie | 150 kg |
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Toepassing | Reclame |
|---|---|
| De capaciteit van de ijsopslag | 250kg, 500KG, 600kg, 700kg, 800KG, 900kg, 1000kg, 2000KG |
| Afmeting ((L*W*H) | 760*830*1900mm |
| Spanning | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Koelsysteem | ventilator het koelen waterkoeling |
| Productgrootte | 900*520*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 208L |
| Macht | 190W |
| Productgrootte | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Macht | 800W |
| Compressor | Secop (Embraco) |