| Ijsproductie | 135 Commerciële het Ijsblokjemaker van kg/24 uren |
|---|---|
| Ijsopslag | 150kg |
| Ijs hoofdgrootte | 560*600*570mm |
| De grootte van de ijsbak | 560*830*1050mm |
| Macht | 750 W |
| Ice Size | 1 Inch |
|---|---|
| Refrigerant | R404a |
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz of 115V/60Hz |
| Dimensie | 760*830*1900 |
| Capaciteit | 454kgs/dag |
| Stroom | 1860w |
| Certifications | ETL, NSF |
|---|---|
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Refrigerant | R404a |
| Koelstand | Koeling van de ventilator |
|---|---|
| Capaciteit | 20KG/24H |
| Bewaarplaats | 15 kg |
| Ijsdienblad | 4*9 |
| Compressor | Chinees merk |
| IJsvorm | kogel |
|---|---|
| Spanning | 220V/110V |
| Afmetingen | 1250*840*1980mm |
| Stroom | 2850W |
| Gewicht | 260 kg |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/1N/50Hz |
| Dimensie | 660*680*980mm |
| Capaciteit | 90kgs |
| Stroom | 0,618 kW |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/1N/50Hz |
| Dimensie | 660*680*980mm |
| Capaciteit | 90kgs |
| Stroom | 0,618 kW |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/380V |
| Dimensie | 1250*840*1980mm |
| Capaciteit | 40-880 kg |
| Stroom | 2850W |
| IJsvorm | Kubus |
|---|---|
| Spanning | 220V/380V |
| Afmetingen | 1250*840*1980mm |
| Capaciteit | 40-880 kg |
| Stroom | 2850W |