| Productnaam | 6 deur rechte diepvriezer |
|---|---|
| Productgrootte | 1800*760/800*2000mm |
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 800W |
| Volume | 1600L |
| Productnaam | 6 deur rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1800*760/800*2000mm |
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 650W |
| Volume | 1600L de commerciële diepvriezer van de roestvrij staalijskast |
| Productnaam | 3 deur rechte diepvriezer |
|---|---|
| Productgrootte | 1800*760/800*2000mm |
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 800W |
| Volume | 1600L |
| Productnaam | 2 deur rechte diepvriezer |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*2000mm |
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 450W |
| Volume | 1000L |
| Productnaam | de ijskast van de 2 deurkeuken |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 300W |
| Volume | 1000L |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Productnaam | kabinet van de 4 deur het Dubbele temperatuur |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*2000mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃/-12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 550W |
| Volume | 1000L de commerciële Diepvriezer van de Roestvrij staalijskast |
| Productnaam | De commerciële Diepvriezer van de Roestvrij staalijskast |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*800*2000mm |
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 450W |
| Volume | 1000L |
| Productnaam | enige deur rechte koelkast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 250W |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | opslag en vers voedsel in keuken |
| Productnaam | 2 deur rechte harder |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 210W |
| Volume | 500L |
| Koelmanier | Luchtkoeling |
| Productgrootte | 870*850*1750mm |
|---|---|
| Temperatuur | -25~ -40℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 2400w voor keukenijskasten |
| Compressor | Tecumseh voor keukenijskasten |