| Productnaam | deur 3 onder tegendiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Macht | 350 ~ 400W |
| Afmeting | 1800*800*800mm; 2100*800*800mm |
| Productnaam | deur 3 onder tegenijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Macht | 300 ~ 350W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | deur 2 onder tegendiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 250 ~ 450L |
| Macht | 250 ~ 350W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | diepvriezer van de 3 deur de rechte vertoning |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -20 ℃ |
| Macht | 110W |
| Volume | 1500L |
| Deurtype | drie laagglas met het verwarmen van film |
| Productnaam | harder van de 3 deur de rechte vertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 650W |
| Volume | 1500L de commerciële diepvriezer van de roestvrij staalijskast |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | de dubbele rechte diepvriezer van de glasdeur |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 800W |
| Volume | 1000L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | de dubbele ijskast van de glasdeur |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 360W |
| Volume | 1000L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | de enige rechte deur van het koelkastglas |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 260W |
| Volume | 500L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | de enige rechte deur van het koelkastglas |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 260W |
| Volume | 500L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | de ijskastdiepvriezer van het 6 deur commerciële roestvrije staal |
|---|---|
| Productgrootte | 1800*760/800*2000mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃/-12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 880W |
| Volume | 1600L |