| Productnaam | de harder van de saladevertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 400W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productnaam | de saladekoelkast van de lijstbovenkant |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 120W |
| Koeltype | Het directe koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productnaam | deur 3 onder tegenkoelkast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productnaam | de vertoningskoelkast van de 3 deursalade |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| De naverkoopdienst | 1 jaar |
| Productnaam | de ijskast van de saladevertoning |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| De naverkoopdienst | 1 jaar |
| Productnaam | roestvrij staalijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productnaam | Onder Tegenijskast met Lade 4 |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productnaam | De Diepvriezer van de Undercounterkoelkast |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃/2~ 8℃ |
| Volume | 250 ~ 450L |
| Macht | 250 ~ 350W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | Commerciële Roestvrij staal Rechte Ijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 8 ℃ |
| Macht | 900W |
| Volume | 1300L |
| Deurtype | glijdende glasdeur |
| Productnaam | De Vertoningsdiepvriezer van de roomijskoelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*1130*1350mm |
| Temperatuur | -18~ -25℃ de Vertoningsdiepvriezer van de Roomijskoelkast |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh |