| Productnaam | rechte koelkast |
|---|---|
| Grootte van het product | 1200*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 280L glazen koelkast met deur |
| Naam van het product | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 600*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 280L glazen koelkast met deur |
| Naam van het product | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1860*700*2130 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| Volume | 600L glazen koelkast met deuren |
| Productnaam | 2 glazen koelkast met deur |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +10°C |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| volume | 1000L glazen koelkast met deur |
| Productnaam | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 600*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| volume | 300L glazen koelkast met deur |
| Productnaam | rechte koelkast |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*600*1980 mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Koelventilator Koelmachine voor het vertonen van koelmachines in supermarkten |
| volume | 450L glazen koelkast met deuren |
| Productnaam | drie de vertoningsharder van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1880*720*2000mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 1600L |
| Productnaam | 3 de vertoningskoelkast van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 1710*720*2063mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 1500L |
| Productgrootte | 900*520*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 208L |
| Macht | 190W |
| productnaam | Zing Deur Achterbarkoeler |
|---|---|
| Productgrootte | 900*535*830mm |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 208L |
| Macht | 190W |