| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |
| Productnaam | Multideck Verticale Merchandiser |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | Aangepast |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | Aangepast |
| Productnaam | Het Materiaal van de supermarktkoeling Open Refrigrator |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 2250L |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 5000*980*2100mm |
| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |
| Productnaam | Commerciële Ijskast voor Fruit en Drank |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L het materiaal van de supermarktkoeling |
| Comprssor | Copeland |
| Productgrootte | 2000*1000*2100mm |