| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 380V/50Hz |
| deur | 4pcs voor een zij, totale 8pcs |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 380V/50Hz |
| Deur | 4pcs |
| Productnaam | 5 de vertoningskoeler van de glasdeur |
|---|---|
| Productgrootte | 3100*700*2130mm |
| Temperatuur | 2~ 10℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Volume | 2500L |
| Temperatuur | 2~ +10℃ |
|---|---|
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 380V/50Hz |
| Deur | dubbel verglaasd glas met het kader van de aluminiumdeur |
| Productnaam | de dubbele ijskast van de glasdeur |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 360W |
| Volume | 1000L |
| Deurtype | Glasdeur |