| Productnaam | de diepvriezer van de roomijsshowcase |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*1130*1350mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ de diepvriezer van de roomijsshowcase |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh |
| Productnaam | de diepvriezer van de roomijsshowcase |
|---|---|
| Productgrootte | 1310*680*790mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ |
| Het koelen wijze | de vertoningsdiepvriezer van het ventilator koelroomijs |
| Compressor | Embraco |
| Productnaam | de diepvriezer van de roomijsvertoning |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*960*1300mm |
| Temperatuur | -16~ -22℃ |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh |
| Productnaam | de rechte diepvriezer van de roomijsvertoning |
|---|---|
| productgrootte | 1800*700*2130mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh /Embraco/Secop |
| Productnaam | De Teller van de roomijsvertoning |
|---|---|
| Productgrootte | 1200*1130*1350mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh |
| Productnaam | De Diepvriezer van de roomijsshowcase |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*1130*1350mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ de diepvriezer van de roomijsshowcase |
| Het koelen wijze | de showcasediepvriezer van het ventilator koelroomijs |
| Compressor | Tecumseh |
| Productnaam | De Vertoningsdiepvriezer van de roomijslepel |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*1130*1350mm |
| Temperatuur | -18~ -22℃ de diepvriezer van de roomijsvertoning |
| Het koelen wijze | de vertoningsdiepvriezer van het ventilator koelroomijs |
| Compressor | Tecumseh |
| Productnaam | De Vertoningsdiepvriezers van de roomijsshowcase |
|---|---|
| Productgrootte | 1500*1130*1350mm |
| Temperatuur | -16~ -22℃ |
| Het koelen wijze | Ventilator het koelen |
| Compressor | Tecumseh |